Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Муніципальному мистецькому центрі проводять безкоштовні вечори українського кіно
08 Квітня, 13:50

У Муніципальному мистецькому центрі проводять безкоштовні вечори українського кіно

Тричі на тиждень у Львівському муніципальному мистецькому центрі відбуватимуться безкоштовні кіновечори. Про це повідомила директорка Центру Ляна Мицько, пише Твоє місто.

Показуватимуть найкращі зразки українського кінематографу. Для цього до команди центру доєдналися кінознавці Національного центру Олександра Довженка, які тимчасово оселились у Львові.

«Частина колективу зараз у Львові, і ми продовжуємо нашу спільну працю. Адже продовжуються покази українського кіно в Україні і за кордоном, відбуваються ретроспективи, завдяки яким переосмислюємо історію України і шукаємо певні маркери української ідентичності, які зараз справді стають в нагоді, в тому числі в інформаційній війні», – розповів кінознавець, керівник кіноархіву Довженко-Центру Олександр Телюк.

Модеруватимуть зустрічі  кінознавці Арсеній Князьков, Станіслав Битюцький, Олександр Телюк. Після перегляду стрічок відбуватимуться їх обговорення.

«Із першого дня війни ми намагалися активно включатися в діяльність міста і допомагати, щоб розвивалася культура. Адже і під час війни культура – це наша ідентифікація у світі. І одними із тих, хто до нас прийшли із вимушених переселенців, стали кінознавці з центру Довженка», – вважає Ляна Мицько.

Кінопокази відбуватимуться у вівторок, четвер та суботу о 18:30 у Муніципальному мистецькому центрі, що на вул. Стефаника, 11.

Зокрема, завтра, 9 квітня, можна буде переглянути культову стрічку Сергія Параджанова “Тіні забутих предків”.

Схожі новини