Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Миколаєві провели осінню екологічну акцію
21 Вересня, 13:55
logo-black

У Миколаєві провели осінню екологічну акцію

Вікторія Ничта

Активісти Миколаєва долучилися до найбільшої екологічної акції осені – Всесвітнього дня прибирання. Допомагав прибирати рідне місто і міський голова Андрій Щебель. А координували роботу засновниці ГО «ЕКО ПЛАТФОРМА».

myk-2
myk-3

«Ми одразу вирішили долучитися до акції, – розповідає координатора Оля Марків. – Дали клич у різні засоби масової інформації та у соціальних мережах, та, на жаль, людей долучилося дуже мало. Але тішить те, що до акції долучився мер Миколаєва Андрій Щебель, до речі, він був єдиним представником влади. Порадившись, вирішили прибрати задавнене звалище на горі Стружній. Воно там утворилося ще 20 років тому. Побутове і будівельне сміття – все на купу. Нам вдалось це прибрати».

myk-5
mykol

Активісти зібрали 5 мішків пластику, 7 мішків скла та 13 – змішаних відходів непридатних до переробки.

«Відсортовані відходи відправили у сортувальний центр «Еко Платформи, – продовжує розповідь Оля Марків. – Решту, наразі, залишили біля смітників, які встановив миколаївчанин Андрій Залога. Згодом їх вивеземо на миколаївське сміттєзвалище. До речі, найпоширенішим сміттям, яке ми зібрали були пляшки від алкоголю, одноразовий пластиковий посуд, використані вологі серветки та пакування від снеків та сигарет. Тож зробили висновок, що смітять там, переважно відпочивальники. Хочеться запитати у цих людей: «Невже так важко поскладати свої відходи у торбинку і винести на смітник?». Та, зрештою, тішимося що є й такі, які дбають про чистоту і красу рідного міста.

Фото: Оля Марків

Схожі новини