Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Миколаївській міській раді заснували власну «Книгу рекордів»
28 Вересня, 14:35
logo-black

У Миколаївській міській раді заснували власну «Книгу рекордів»

Вікторія Ничта

Відтепер унікальні можливості мешканців Миколаївської громади та їх надзвичайні таланти записуватимуть до місцевої «Книги рекордів». Відповідне розпорядження видав міський голова Андрій Щебель.

«Ідея започаткувати такий проєкт виникла спонтанно, — розповідає мер Андрій Щебель. – Оскільки я дуже люблю різноманітні інтелектуальні розваги. Кілька тижнів тому вирішив оголосити своєрідний конкурс між жителями нашого району на швидкість складання кубика-рубика. Щоб взяти участь у цьому квесті необхідно було викласти відео із підтвердженням на мою офіційну сторінку у соціальній мережі Фейсбук. Не сподівався, що у змаганнях візьме участь стільки юних інтелектуалів. Днями ми визначили переможця. Ним став житель села Дроговиж Ярема Кончаківський. Цей хлопчина зібрав кубик-рубик за 8 секунд. Наразі, його результат, принаймні в межах даного квесту, є рекордом. Допускаю думку, що ймовірно це не лише найкращий результат у районі, але і в області».

120343888_797333044349436_2534840408374485869_n

Результативність учасників міського голову настільки вразила, що він прийняв рішення нагородити кожного з них цінним подарунком. Церемонія відбулася 27 вересня у міському Палаці культури. Саме там і визріла ідея створити «Книгу рекордів Миколаївської громади».

«Саме цей невеличкий квест по збиранню кубика-рубика та виняткова результативність наших талановитих дітей спонукали мене до заснування «Книги Рекордів Миколаївської Громади», – продовжує міський голова. – І спритний юнак Ярема Кончаківський буде першим, хто відкриє часопис цієї книги. Ці невеличкі змагання засвідчили, що Миколаївщина багата на талановитих людей, які досягають знакових та разючих результатів у спорті, в освіті, в змаганнях чи в інших сферах. Я вважаю, що ми повинні їх відзначити, адже це наша гордість».

Схожі новини