У Миколаївському районі відкрили дитячий садок, на який чекали тринадцять років | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Миколаївському районі відкрили дитячий садок, на який чекали тринадцять років
19 Вересня, 14:59
logo-black

У Миколаївському районі відкрили дитячий садок, на який чекали тринадцять років

Вікторія Ничта

Вчора, 18 вересня, в селі Рудники Миколаївського району відкрили дитячу дошкільну установу, яку зводили більше 10 років. Будівництво об’єкту розпочали у 2007 році.

«Ця довгоочікувана подія стала незабутнім святом для дітвори та їх батьків, – каже сільський голова Степан Дубик. – Відверто кажучи, ми вже й не сподівалися, що це колись станеться. Але сьогодні ми маємо гарний і сучасний садочок, де навчатимуться наші дітки».

Розділити радість з рудниківчани і привітати їх із визначною подією завітали і представники влади, зокрема, прибув голова ЛОДА Максим Козицький.

«Щоб втілити нашу мрію у життя, ми чотири рази подавали проєкт будівництва садка на конкурс ДФРР, – веде далі Степан Дубик. – І ось нарешті торік цей проєкт визнали в числі переможців. Держава скерувала на садок 3,5 мільйони гривень, ще майже 1,5 мільйони виділили з місцевих бюджетів. За рік будівлю добудували, перекрили, довели до стану нульового циклу. А цього року об’єкт включили у програму «Велике будівництво». Держава скерувала 4,7 мільйони гривень. 850 тисяч гривень  – співфінансування з місцевих бюджетів. Вдалося також залучити додаткові державні кошти і придбати необхідне обладнання. Це дуже радісна подія, бо тепер не лише 40 діток зможуть здобути якісну дошкільну освіту, а й більше ніж 10 місцевих жителів – вихователі, няні, кухарі – матимуть тут роботу».

Назвали садочок “Ходачок”. У закладі створили умови для всебічного розвитку дітей: затишні, естетично оформлені кімнати, сучасне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали.

Фото: автора

Відео