Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Миколаєві на військовослужбовця наїхала електричка
20 Березня, 14:44
logo-black

У Миколаєві на військовослужбовця наїхала електричка

Антоніна Скляренко

Сьогодні на залізничній станції «Миколаїв-Дністровський», що у районному центрі, трапилась трагедія. Електричка «Львів-Трускавець» наїхала на 22-річного чоловіка. Він від отриманих травм помер.

«Чоловік раптово вийшов на колію. Машиніст побачив його на залізничному шляху, використав негайно екстренне гальмування. Але, на жаль, гальмівного шляху не вистачило, аби зупинитись. Людина потрапила під поїзд», – каже LMN Андрій Везденко із «Львівської залізниці».

На місці трагедії працюють правоохоронці. Чому чоловік кинувся під поїзд, наразі невідомо.

«Чоловік – військовослужбовець-контрактник, на момент трагедії був у цивільному. Від отриманих травм помер”, – каже Ігор Зінкевич із ГО «Варта 1».

Як вдалося з’ясувати, хлопець із села Верин Миколаївського району. Місцеві відгукуються про нього як про дуже спокійного і доброго.

“Він молодший від мене набагато. Але навіть від його товаришів чула лише хороше. Добра, спокійна дитина. Десь недавно тільки, говорять, підписав контракт з військовими. Його мама на заробітках в Італії, мешкав з сестрою, батьком та бабусею. Кажуть його товариші, що в соцмережі залишив якесь сумне повідомлення, наче прощання. І натякнув на кредити. Але поки ще зовсім нічого невідомо”, – розповідає LMN місцева мешканка Ольга.

  • 0
  • 7309
Схожі новини