У Миколаєві покажуть виставу на підтримку хворої Тетяни Думан | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Миколаєві покажуть виставу на підтримку хворої Тетяни Думан
17 Жовтня, 12:08
logo-black

У Миколаєві покажуть виставу на підтримку хворої Тетяни Думан

Вікторія Ничта

20 жовтня у Миколаєві у міському Палаці культури відбудеться благодійна вистава “Про дівчинку, яка наступила на хліб”. Організовують захід учасники Народного театру «Хліб», місцеві активісти за сприяння Миколаївської міської ради.

 

«Хочемо зібрати кошти на лікування нашої землячки Тетяни Думан, – розповідає LMN керівник театру Наталія Муха. – Зараз Тетяна перебуває на лікуванні у польській клініці Nu-Med у Замосці. А самі розумієте, лікування за кордоном не дешеве, тому і ми і наші діти вирішили підключитися до збору необхідних коштів.

 

Нагадаємо, влітку у художниці, відомої іконописиці, працівниці музею “Дрогобиччина” Тетяни Думан виявили пухлину. У неї сильно заболіла голова і почались проблеми із зором.

 

«Дуже шкода нашу Тетянку, – продовжує Наталія Муха, – адже знаємо її як дуже хорошу і порядну людину. Вона разом із чоловіком Левком Скопом впродовж українсько-російської війни постійно допомагала військовим. Малюючи і продаючи ікони, їм вдалося зібрати на потреби військових більше 3 мільйони гривень. Тож як ми можемо залишитися осторонь у її боротьбі із важкою недугою. А ще наші діти дуже радіють, що своєю творчістю і талантом допомагають рятувати людські життя».

 

Вистава розпочнеться о 18.00 год.

Квитки на виставу «Про дівчинку, яка наступила на хліб» можна придбати в Уляни Курбанової (0975876143; 0934477618), Христини Кулачковської(0978569046) та у міському Палаці культури (0674157970).

Відео