Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Миколаєві продовжують масштабне оновлення міського стадіону
15 Липня, 20:57
logo-black

У Миколаєві продовжують масштабне оновлення міського стадіону

Вікторія Ничта

На стадіоні “Міський” у Миколаєві встановили нові сучасні та безпечні ворота, які відповідають найвищим стандартам світового футболу. З кожним роком місцева арена стає все ближче до професіонального рівня.

«Масштабне оновлення старого стадіону розпочали у 2015 році, – розповідає президент ФК «Миколаїв» Микола Оприск. – Рушило усе з облаштування футбольного поля зі штучним покриттям. Виграли у конкурсі мікропроєктів. Спочатку це поле мало мати розміри 42 на 22 метри. Але було місце на більший об’єкт. Тож, домовившись із міською радою про додаткове фінансування, так обладнали велике футбольне поле».

 

Ентузіасти встановили за свій кошт сучасні трибуни та електронне табло вартістю 105 тисяч гривень. Далі був один мікропроєкт, цього разу, знову ж таки із допомогою міської ради, дообладнали глядацькі трибуни на 800 місць. У 2019 встановили сучасну систему поливу газону. Потрібно було ще замінити ворота, адже встановлені вони ще за радянських часів. Об металеві старі поручні не одноразово травмувалися футболісти.

«Тепер встановили ворота, які відповідають найвищим стандартам світового футболу, – продовжує президент ФК «Миколаїв», – це нам вартувало майже 70 тисяч гривень. Окрім цього, хочемо ще цього року встановити дахи на дві середні трибуни. Ця робота ще десь на 450 тисяч гривень. Маємо серйозну проблему із роздягалкою, вона дуже стара і вже давно не відповідає необхідним стандартам. Тому моя найбільша мрія – збудувати сучасну роздягальню. Загалом на облаштування стадіону вже витрачено майже 4 мільйони 500 тисяч гривень. А тому ми дуже трепетно ставимося до свого дітища».

2-34
4-17
3-23
Схожі новини