Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Миколаєві приймають на утилізацію лампи та батарейки
27 Травня, 19:32
logo-black

У Миколаєві приймають на утилізацію лампи та батарейки

Вікторія Ничта

Минулого четверга миколаївчанки Ольга Марків, Ірина Кобринюк та Уляна Голубович-Одинак з ГО «ЕКО Платформа» організували першу акцію зі збору небезпечних відходів. Всього лише за годину жителі міста та району здали в ЕКОбус 158 відпрацьованих ламп, 16 ртутних термометрів та 9 кг батарейок. За утилізацію цих предметів заплатить «ЕКО Платформа». Вартість такої послуги складе 1880 грн.

«Впродовж пів року роботи «ЕКО Платформи», – розповідає Оля Марків, — ми здали на переробку дві з половиною тонни вторсировини. Відповідно, наша організація заробила і певні кошти. А сьогодні ми за ці гроші започатковуємо акцію, під час якої люди зможуть безкоштовно здавати переробку небезпечні відходи. У Львівській області утилізацією небезпечних відходів займається підприємство «Боднарівка». З ними й розпочали співпрацю. Чому ми це робимо? Це крок до того, щоб дати певний поштовх для співпраці з органами місцевого самоврядування. Наразі нас підтримала Миколаївська міська рада. Тому вже до наступної акції, яка пройде в червні, плануємо залучити не лише фізичних осіб, а й державні установи та освітні заклади, які також мають багато таких відходів. Крім того, ми хочемо розширити географію своєї діяльності на район».

100495916_1203929286609455_1584092348034318336_n

Членкині громадської організації беруть участь у різноманітних акціях та проєктах, зокрема займаються сортуванням відходів.

«Проводимо також роз’яснювальну роботу з дітьми, — розповідає Уляна Голубович-Одинак. – Маємо велику добірку лекцій, проводимо екскурсії на нашій сортувальній лінії. Дітям це дуже цікаво. Зараз хочемо розширити горизонти і, якби це було цікаво підприємствам чи державним установам, ми б із задоволенням прийшли до них у гості і поділилися нашими знаннями».

Міський голова Андрій Щебель також прийшов на акцію. Розпитував дівчат про плани на майбутнє і пообіцяв і надалі підтримувати «ЕКО Платформу».

Фото: Вікторія Ничта

  • 0
  • 155
Схожі новини