У Миколаєві розробили три квартали забудови для атовців | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Миколаєві розробили три квартали забудови для атовців
27 Вересня, 16:17
logo-black

У Миколаєві розробили три квартали забудови для атовців

Вікторія Ничта

24 учасники АТО із Миколаєва отримали земельні ділянки під забудову. Таке рішення 25 вересня прийняла чергова сесія Миколаївської міськради.

«Загалом у раду надійшло більше 100 заяв на отримання земельних ділянок, – каже LMN міський голова Андрій Щебель. – Але ми розглядали лише ті, які надійшли від миколаївчан. Тож, щоб забезпечити усіх 94 ветеранів російсько-української війни землею, розробили три квартали забудови –  «Ксендже» 1, «Ксендже» 2 та «Писанка». 70 учасників АТО отримали ділянки ще в кінці минулого року, 24 – тепер. Тож ми по суті закрили питання земельних ділянок під забудову для учасників АТО. І ще залишили в резерві 10 ділянок для хлопців, які ще мають повернутися з війни на Сході».

Земельну ділянку під забудову отримав і ветеран УПА Зиновій Волощак.

“До речі, земельні ділянки отримали не лише учасники АТО, – каже Щебель, – а й 6 осіб, які були учасниками інших військових конфліктів. Серед них двоє миколаївчан, які отримали поранення під час «Революції гідності. Це Арсен Вільчинський та Ігор Гузій. Ще ділянок планують роздати вже на наступній сесії. Їх отримають ті миколаївчани, які стоять у черзі понад 30 років”.

Фото: ілюстративне

  • 0
  • 127
Відео