Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Миколаєві відкрилася виставка подружжя Немирів
20 Травня, 15:18
logo-black

У Миколаєві відкрилася виставка подружжя Немирів

Вікторія Флагман

У Миколаївському міському Палаці культури започаткували цикл заходів, щоб ознайомити містян з роботами відомих українських художників та скульпторів.

Учора, 19 травня, тут відкрилась персональна виставка картин та скульптури львівського подружжя Володимира та Катерини Немирів.

«Розпочали із подружжя Немирів, бо вони часто навідуються до нашого райцентру, – каже міський голова Миколаєва Андрій Щебель. – Щороку є почесними гостями «Книжкової толоки», а Катерина Немира ще й є постійним учасником симпозіуму скульпторів, який проходить в Миколаєві впродовж 5 років».

 

Організатори зізналися LMN, що не просто було впросити митців привезти свої твори в райцентр. Адже подружжя виставляється лише у великих містах. Переговори тривали півроку.

На відкриття прийшло багато миколаївчан та гостей міста. Задивлялися на картини та слухали пісні Народного жіночого ансамблю «Калина» під керівництвом Наталії Гой.

 

 

nemyri1

«Тішуся, що можу наживо побачити роботи цього подружжя, дуже вони мені подобаються, – каже місцева жителька Галина Звирюк. – Добре, що в нашому місті у такий чудовий спосіб привчають молодь цінувати та любити свою культуру».

 

Виставка триватиме протягом двох тижнів.

Такі заходи у Миколаєві проходитимуть щомісяця. Імена наступних митців тримають у таємниці.

Фото: Вікторія Флагман

Схожі новини