У Миколаєві відкрили стіну пам’яті | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Миколаєві відкрили стіну пам’яті
16 Жовтня, 17:55
logo-black

У Миколаєві відкрили стіну пам’яті

Вікторія Ничта

У приміщенні міського Палацу культури Миколаєва, відкрили стіну пам’яті новітнім Героям України, які загинули у зоні АТО.

 

«За п’ять років гібридної війни із російським агресором, – розповідає міський голова Андрій Щебель, – Миколаївщина втратила 13 своїх синів. Андрій Марунчак, Богдан Здебський, Віктор Чернюх, Любомир Подфедько, Віктор Бурка, Василь Кіндрацький Василь Більський, Олександр Дереш, Олександр Швець, Микола Дедишин, Мар’ян Каптованець, Євген Тоненьков, Володимир Маркевич назавжди залишаться у пам’яті символом мужності і незламності нашого народу. І найменше, що ми могли зробити, щоб вшанувати їхню пам’ять, відкрити таку символічну стіну. Я вірю у те, що дивлячись на обличчя цих мужніх чоловіків, наша молодь пам’ятатиме і про тих, хто зараз воює за наш спокій і мирне небо у російсько-українській війні».

Стіну пам’яті відкрили за сприяння миколаївської міської ради.

 

«Сьогодні залишається лише сподіватися, – каже директор Палацу культури Оксана Чапуріна, – що ця стіна більше не поповниться новими обличчями Героїв. А ті, хто віддав своє життя за наш спокій оберігатимуть нас вже із неба. Кожен бажаючий зможе прийти у Палац культури і помолитися за душі наших мужніх героїв».

Відео