У Миколаєві відремонтували пологовий зал | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Миколаєві відремонтували пологовий зал
11 Липня, 16:21
logo-black

У Миколаєві відремонтували пологовий зал

Вікторія Ничта

У пологовому відділенні Миколаївській райлікарні зробили капітальний ремонт пологового залу і операційної. Востаннє ці приміщення оновлювали ще у 60-х роках.

«Вони вже давно потребували капітального ремонту, – каже LMN головний лікар пологового відділення Роман Бліха. – Та, як завжди, не вистачало коштів. Разом із спеціалістами з райради взяли участь в обласному конкурсі мікропроектів і перемогли. Загалом витратили 390 тисяч гривень. За них повністю замінили підлогу, плитку на стінах та оновили стелі».

Від початку року у пологовому відділенні народилося 128 немовлят.

«Радіємо, що породіллі знову почали нам довіряти і хочуть народжувати у нас, – каже лікар-гінеколог Наталія Гусак. – Адже ще років 5 тому у районі було дуже мало бажаючих скористатися нашими послугами. А сьогодні у нас народжують навіть жінки зі Львова».

«Тут я народила другого синочка, – розповідає молода мама Ірина Мельник. –Вважаю, що цей пологовий можна поставити нарівні навіть із обласними. Усюди ідеальна чистота, дбайливий персонал та професійні лікарі. Якщо зважуся на третю дитинку, бо мрію про дівчинку, то обов’язково народжуватиму її також тут».

Відео