Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Миколаєві знизять тариф на воду
15 Січня, 17:19
logo-black

У Миколаєві знизять тариф на воду

Вікторія Ничта

Учора, 14 січня, під час виконком Миколаївської міської ради прийняв рішення зменшити вартість тарифу за водовідведення і водопостачання на 2 грн.

«Над зниженням тарифу працюємо вже давно, – каже LMN міський голова Андрій Щебель. – Але остаточно вирішили зменшувати ціну, коли отримали відповідне звернення від уряду. Після цього взяв це питання на особистий контроль і звернувся до керівництва МКП «Миколаївводоканал», щоб вони зробили необхідні розрахунки».

У міськраді обіцяють, що це лише початок.

«На щастя, за останні роки нам вдалося перетворити МКП «Миколаївводоканал» із збиткового на прибуткове підприємство, – розповідає міський голова. – Більше того, значно зросла і кількість абонентів водоканалу, а отже зросла і кількість реалізації води. Зараз практично все місто успішно забезпечене централізованим та безперебійним водопостачанням та водовідведенням,за винятком кварталу «Під печерами», у якому розпочато реалізацію проекту з будівництва побутової каналізації. Відповідно, збільшилися і доходи підприємства. І саме це дає можливість зменшувати ціну на водовідведення і водопостачання. Можу запевнити, що це лише початок. Зараз наші фінансисти прораховують усі «за» і «проти», і вже незабаром ціна на воду знову знизиться».

Нагадаємо, «Львівводоканал» планує суттєво підвищити ціни на холодну воду для населення.

Схожі новини