Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У небі над Чорним морем загинув легендарний льотчик Михайло Матюшенко, який керував «привидами Києва»
03 Жовтня, 10:42

У небі над Чорним морем загинув легендарний льотчик Михайло Матюшенко, який керував «привидами Києва»

Сьогодні, 3 жовтня, в Бучі на Київщині прощатимуться з льотчиком Михайлом Матюшенком, який керував легендарною бригадою «привидів Києва». Пілот загинув наприкінці червня і лише зараз з’явилась можливість його поховати. Про це розповів міський голови Бучі Анатолій Федорук.

«Під час виконання бойового завдання у повітряному бою героїчно загинув, захищаючи небо країни, полковник Збройних сил України Матюшенко Михайло Юрійович (08.01.1961-26.06.2022). Він був з Бучі і загинув у небі над Чорним морем», – повідомив Федорук.

Мер розповів, що військовий льотчик керував багатьма типами військових та цивільних літаків. До війни працював керівником однієї з українських авіакомпаній  та очолював громадське формування охорони правопорядку.

«Свій безцінний досвід роботи Михайло Матюшенко – позивний «Дід» – передавав молодшому поколінню. І лише тепер ми маємо право розказати правду: «Привид Києва» очолював льотчик з Бучі», – заявив Федорук.

В червні льотчик прийняв рішення посилити південний та східний фронти, і ця місія стала для нього останньою. Його тіло довго шукали і ось зараз з’явилась можливість його повернути і поховати.

Схожі новини