У неділю через спортивні заходи для руху транспорту перекриють частину Львова – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У неділю через спортивні заходи для руху транспорту перекриють частину Львова
22 Червня, 16:24

У неділю через спортивні заходи для руху транспорту перекриють частину Львова

Цієї неділі, 25 червня, з 8:00 до 14:00 у Львові відбудуться спортивні заходи — вже традиційний велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили» та пробіг «Воля. Перемога. Об’єднання». У звʼязку з цим у зазначений час не курсуватиме тролейбус №33, а 23 автобусні маршрути курсуватимуть зі змінами.

Про це повідомила Львівська міська рада.

«До 14:00 год для руху транспорту закриють просп. Свободи від пл. Міцкевича до вул. Городоцької, пл. Різні та одну (праву) смугу просп. Чорновола на ділянці від пл. Різні до вул. Липинського. Інша смуга просп. Чорновола буде відкрита для руху транспорту у напрямі до центру міста. Також буде закрита частина кільця та права смуга вул. Липинського від просп. Чорновола і до вул. Хмельницького. Інша смуга вул. Липинського буде відкрита для руху транспорту в напрямі до просп. Чорновола. Кільце на вул. Липинського – вул. Хмельницького буде відкрите для руху транспорту», — йдеться у повідомленні.

На інших трьох перехрестях вздовж маршруту: вул. Городоцька – вул. Торгова, вул. вул. Замарстинівська – вул. Липинського та вул. Миколайчука – вул. Липинського – вул. Промислова – буде ситуативне перекриття руху, тобто рух тут буде здійснюватися, але з затримками.

Громадський транспорт курсуватиме зі змінами.

img_0960
Відео