У Новояворівську на турнірі з футболу серед дівчат позмагались 13 команд | Львівська мануфактура новин
У Новояворівську на турнірі з футболу серед дівчат позмагались 13 команд
21 Серпня, 16:32

У Новояворівську учора, 20 серпня, провели турнір з мініфутболу серед дівчат. Участь в обласних змаганнях взяли 13 команд різних вікових категорій 9, 11, 13 років. Захід провели з нагоди 31-й річниці Незалежності України. Про це повідомили у Новояворівській міській раді.

Швидкість, завзятість, наполегливість – попри часті тривоги сьогодні, 20 серпня, міні-турнір з жіночого футболу все-таки відбувся, – повідомили тут.

Серед дівчат 13 років переможцями стали ФК «Карпати» міста Львів, 2 місце у ФК «Буг» міста Сокаль, 3 місце -у вихованок ДЮСШ міста Буськ.

Серед 11-річних дівчатзлото в команди ФК «Буг» з Сокаля,  2 місце у ДЮСШ м. Буськ, 3 місце – в команди «Ягелонія» з Городка.

Серед 9-річних футболісток чемпіонками стали господарки змагань, команда «Янтарочка» міста Новояворівськ, срібло вибороли футболістки «Надбужжя» міста Буськ, 3 місце – у школярок Бердихова.

Учасників та переможців нагородили кубками та медалями. Відзначили також найкращих гравців команд.