У Новояворівську прощаються з Героєм, який загинув ще у травні минулого року | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Новояворівську прощаються з Героєм, який загинув ще у травні минулого року
03 Лютого, 12:57

У Новояворівську прощаються з Героєм, який загинув ще у травні минулого року

Сьогодні, 3 лютого, громада Новояворівська зустрічає свого Героя Ореста Кішая. Поховають воїна на місцевому цвинтарі, повідомили в Новояворівській міськраді.

52-річний Орест Кішай загинув внаслідок численних поранень 4 травня 2023 року під час ворожого артобстрілу поблизу Нью-Йорка, Донецької області.

Захисник народився 10 вересня 1970 року у Львові. Проживав у Новояворівську і навчався до 9 класу у Новояворівській школі №2. Після школи вступив у Новояворівське ВПУ, здобув спеціальність – машиніст екскаватора. Працюючи на ЯДГХП «Сірка» , паралельно закінчив Дніпродзержинський хіміко-технологічний технікум, де навчався на механіка. Більшу частину свого життя працював в будівельній фірмі у Львові.

Останні п’ять років був оператором у ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна». А у листопаді 2022 року його призвали захищати Україну.

«Орест любив життя, був відданим та турботливим чоловіком, який дбав про свою сімʼю, радів успіхам своїх дітей та не чув душі у своїй онучечці Софійці; відповідально ставився до будь-якої роботи. Отримавши повістку, без вагань пішов захищати Батьківщину», – згадує дружина Людмила.

У Ореста залишились дружина, син, донька, зять, онука та брат з сімʼєю.

Відео