У Новояворівську відбувся VI Всеукраїнський фестиваль творчості для людей з інвалідністю(ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Новояворівську відбувся VI Всеукраїнський фестиваль творчості для людей з інвалідністю(ВІДЕО)
11 Червня, 15:59
logo-black

У Новояворівську відбувся VI Всеукраїнський фестиваль творчості для людей з інвалідністю(ВІДЕО)

Цьогоріч фестиваль зібрав більше 90 учасників зі всієї України.  До участі допускалися відео роботи, без обовʼязкової присутності конкурсантів.

“За 6 років фестивалю цьогоріч рекордна кількість учасників. Ми дуже здивовані тим, що стільки людей хотіли взяти участь.  Учасники змагались у багатьох номінаціях, а це саме: вокал, інструментальна музика, дуети, ансамблі, оркестри, проза, декоративно-прикладне мистецтво, народна творчість, вишивка, бісероплетіння, образотворче та візуальне мистецтво, авторська відеоробота і був приз глядацьких симпатій”, – розповіла LMN Наталія Кулик.

Також у нашому етері  вчора був спеціаліст відділу гуманітарної політики та міжнародного співробітництва Львівської обласної ради Ігор Дякович, який був серед членів журі фестивалю. За його словами було надзвичайно складно обирати переможців.

“Такі фестивалі заряджають позитивними емоціями… я дивуюсь наскільки ці люди вміють прожити свій номер. Цей фестиваль- це заряд, не на день і не на тиждень, а на кілька місяців. Цей конкурс – це ідеальна річ, для того, щоб люди з інвалідністю могли показати свої емоції”, – додав Ігор Дякович.

User Image
Вікторія Васильченко
Відео