Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Новому Роздолі через відсутність опалення закривають школи
08 Листопада, 17:21

У Новому Роздолі через відсутність опалення закривають школи

З понеділка школярі Нового Роздолу підуть на позапланові безстрокові канікули. Причина – страшенний холод у класних приміщеннях, – пише syla.news

Сьогодні у Львівській обласній державній адміністрації позачергово скликали засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Комісія визнала, що ані місто власними силами, ані управитель, якому АРМА доручила керувати ТЕЦ, не здатні вирішити ситуацію. Тому ЛОДА звернеться до Державної служби України з надзвичайних ситуацій з аргументами, аби у Новому Роздолі оголосили надзвичайну ситуацію техногенного характеру місцевого значення.

Нагадаємо, що у минулі роки опаленням та гарячою водою місто забезпечувала ТЕЦ, що належала братам Дубневичам. Проте на початку минулого року трьох службовців звинуватили у незаконному заволодінні 300 млн кубометрів природнього газу на понад 1,4 млрд. гривень. Згодом активи Новороздільської на Новояворівської ТЕЦ передали Національному агентству з питань виявлення, розшуку і управління активів, одержаних внаслідок корупційних та інших злочинів (АРМА).

Минулої осені опалювальний сезон тут розпочався тільки після того, як мешканці почали перекривати дороги. Що буде цього – невідомо. Всього у Новому Роздолі є 198 багатоквартирних будинків, обладнаних системою центрального опалення.

 

Схожі новини