Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Новому Роздолі чоловік погрожував спалити будинок
21 Червня, 15:02
logo-black

У Новому Роздолі чоловік погрожував спалити будинок

Вікторія Ничта

Майже 8 тис. грн штрафу має заплатити 39-річний житель Нового Роздолу, аби відшкодувати збитки службам, які були задіяні для його затримання. 11 червня він забарикадувався у своїй квартирі на 5-му поверсі в центрі міста. Не впускав всередину ні жінку, ні дітей. Викрикував погрози, що спалить будинок, а потім викинеться з вікна.

 

 

«Нам було дуже страшно, – розповіла LMN сусідка Галина. – Адже той наш сусід, м’яко кажучи, не зовсім адекватний. Він вже сидів у в’язниці, вживає наркотики і ніде не працює, пиячить. Від нього можна чекати чого завгодно. Ми одразу викликали поліцію».

 

Правоохоронці довго спілкувалися із чоловіком через зачинені двері, та це не дало жодного результату.

 

«Щоб уникнути якоїсь трагедії, нам довелося викликати газову службу, яка відключила газ в будинку, швидку і рятувальників, – розповідає начальник Новороздільського відділення поліції Руслан Шнайдрук. – Ми ж оточили будинок по периметру і намагалися зайти у квартиру».

 

Затримати неадекватного чоловіка вдалося лише тоді, коли він намагався втекти через балкон, зробивши собі мотузку із простирадл.

 

«Ми його схопили між поверхами, – каже Шнайдрук. – Більше того, коли обшукали квартиру, то виявили там незаконний посів коноплі, яку він вирощував у квіткових горщиках».

 

За вирощування коноплі зловмисника чекає інший штраф – до 1700 грн.

Фото (ілюстративне): з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини