Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Новому Роздолі чоловік затягує дітей у кущі
14 Червня, 16:02
logo-black

У Новому Роздолі чоловік затягує дітей у кущі

Вікторія Ничта

Учора жителька Нового Роздолу Наталія Ільчишин розповіла у фейсбуці про місцевого жителя, який чіпляється до дітей і тягне їх силою в кущі. Опублікувала його фото.

 

«На днях 13-річна дочка Наталі гуляла з подругами в центрі міста, вже починало смеркати, – розповідає LMN знайома жінки Ірина Чернова. – До них підійшов той чоловік, почав тягнути дівчинку за руки в кущі. Діти дуже налякалися, почали кричати. На щастя, неподалік проходив лікар Ярослав Талама. Захистився за дівчат, відігнав того маніяка і викликав поліцію. Поліцейські сконтактувалися з батьками дівчаток. Наталія написала заяву».

 

Під постом Наталії у фейсбуці з’явилося багато коментарів. Виявляється, цей чоловік роками лякає жінок.

 

«Він ще нападав і раніше, років 8 назад. Я це лице запам’ятала назавжди. Він спочатку розгулює і роздивляється, а коли стемніє, то ловить. А люди зупинялись і просто спостерігали, як він обнімає і хапає кричащу 12-річну дитину,» – згадує Анастася Прокопів.

 

Ірина Чернова знає того чоловіка. Каже, не могла повірити, що він на таке здатен.

«Він виріс у нормальній сім’ї, я добре знайома із його сестрою, – розповідає. – Вона абсолютно адекватна жінка. Правда, той чоловік любить випити і частенько дебоширить. А ще, напевне, хворий, бо важко вимовляє деякі слова. »

 

Місцеві кажуть, чоловік часто ошивається біля дитсадка № 9 або дитячого кафе «Сова».

У поліції LMN запевнили, що вперше чують про те, що цей чоловік може бути небезпечний.

 

«Проблема у тому, що до цього випадку ніхто у поліцію із заявою не звертався, –  каже начальник Новороздільського міського відділення поліції Руслан Шнайдрук. – Пригадую, як наші працівники навіть боронили його від групи неповнолітніх, які його лупцювали посеред вулиці. Тоді ми не зрозуміли, чому він викликав у дітей таку агресію».

 

Чоловіка затримали, але майже одразу відпустили під підписку про невиїзд.

 

«Як тільки потерпіла написала заяву, ми його затримали, – розповів Шнайдрук.  – Але так як у його діях складу злочину не було, то ми були змушені його відпустити. Та тепер, маючи офіційне звернення від матері потерпілої, зможемо цілодобово за ним пильнувати.»

 

Фото: фейсбук

Схожі новини