Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Казав, що не хоче жити, всім погрожував”: у Новому Роздолі 10 днів розшукували чоловіка
11 Жовтня, 12:58
logo-black

“Казав, що не хоче жити, всім погрожував”: у Новому Роздолі 10 днів розшукували чоловіка

Ілона Орнат

Після десяти днів пошуків сьогодні, 11 жовтня, правоохоронцям із Нового Роздолу, на щастя, таки вдалось розшукати 48-річного Романа Яремчишина. Чоловік вийшов з дому ще зранку, 2 жовтня, і досі про його місце перебування нічого не було відомо.

 

chol-2

Зі слів дружини Романа, чоловік страждав психічними розладами. Ніде не працював, але постійно кудись ходив зранку, а на вечір повертався додому. Однак востаннє зв’язок із ним обірвався. Жодних документів чи мобільного телефону при собі не мав – все залишив у хаті.

У поліцію сім’я Яремчишин звернулась у неділю, 4 жовтня. Сьогодні у правоохоронці отримали повідомлення про те, що схожого чоловіка бачили неподалік лісу в Новому Роздолі. Там його й знайшли.

Надія розповіла, що її чоловік не вперше пішов з хати. За її словами, схоже трапилось цьогоріч у березні. Тоді Романа розшукували цілий день та ніч. Після цього він місяць пролежав у лікарні.

«У березні чоловік лежав у лікарні. Він хотів викинутись з 9 поверху будинку. Лікарі казали, що це не схоже на депресію чи психічні розлади. Вдома чоловікові ніби стало краще, але десь через місяць він знову почав говорити, що не хоче жити, почав звинувачувати рідних у всьому, став погрожувати», – розповідає Надія Яремчишин.

Чоловіка госпіталізують у місцеву лікарню. Його необхідно обстежити та призначити відповідне лікування. Ймовірно, всі ці дні він майже не харчувався, однак його жінка припускає, що гроші у Романа були.

Схожі новини