Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Новому Роздолі потроху відновлюють тепло
13 Січня, 14:42
logo-black

У Новому Роздолі потроху відновлюють тепло

Антоніна Скляренко

Після вчорашнього масивного гідроудару на ТЕЦ у Новому Роздолі 30-тисячне місто залишилось без тепла і гарячої води. Ремонт вели безпереривно всю ніч. Але в деяких квартирах містян і досі холодно.

«Живу з дітками на вулиці Шевченка. Тут ще досі холодно. Зігріваємось як можемо. Теплі речі, трохи опалюємо електричними нагрівачами. Виручає духовка. Чула, що тепло вже наче включили, але реально його ще досі нема. Коли буде не знаємо. Мама на Лесі Українки мешкає, каже в них ледь теплі батареї, а свекруха на Чорновола, то також ще холодно», – розповідає місцева мешканка Іванна Крупник.

Прорив на місцевій ТЕЦ стався під вечір, кажуть через те, що Львівобленерго завищило напругу, це спричинило зупинку одного насосу. Через масивний гідроудар прорвало основний  водопровід, яким транспортувалась гаряча вода до міста. Від людей почали надходити заяви про пориви у різних частинах містах.  В деяких помешканнях поривало батареї і затоплювало гарячою водою квартири.

Ремонтники всю ніч лагодили труби аби відновити тепло в будинках та подати людям гарячу воду. Ліквідували приблизно 18 проривів мереж теплоносія. Зранку систему запустили. Найперше тепло стало у міській лікарні.

«Мешканці ще не відчули температурної зміни у власних помешкань. Тому, що великий обсяг води у мережах остив. Зараз на місто подається близько 50 градусів. Гаряча вода, яка утворюється на ТЕЦ має витіснити всю холодну воду з труб, прогріти їх і вернутися на ТЕЦ. А це більше тисячі кубічних метрів води. Для цього потрібно від 6 до 10 годин. З огляду на те, що ТЕЦ запалила пальники близько 6 години ранку, то можна засвідчити, що вони вийшли на робочий режим. Проте, температура має вийти на показник 90 градусів. Крім того, вчора були зафіксовані втрати на рівні 80 тонн води. Ці пориви ліквідовували. Зараз фіксують на рівні 40 тонн. При аварії такий показник є допустимий», – написала у Фейсбук користувачка Iryna Telka, жінка володіє інформацією від комунальників.

У місті просять також аби люди спустили повітряний корок з батарей та очікували на тепло.

 

ФОТО: Leopolis.news

Схожі новини