Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Новому Роздолі здешевшав проїзд
14 Березня, 14:49
logo-black

У Новому Роздолі здешевшав проїзд

Антоніна Скляренко

На гривню дешевше стало пересуватися у громадському транспорті Нового Роздолу. З понеділка у місті затвердили новий тариф на проїзд.

«До нас зверталися люди. Просили зменшити ціну на проїзд у маршрутках. 7 гривень називали надто високим і не виправданим тарифом. В свою чергу міський голова звернувся в «Миколаївське АТП-14627», яке обслуговує місто з пропозицією зменшити ціну. І вони пішли нам назустріч», – каже заступник міського голови Нового Роздолу Мирослав Лепкий.

Мешканці Нового Роздолу просили перевізника маршрутних автобусів «№555» зменшити ціну з 7 до 5 гривень. Але врахувавши думку людей та провівши свої власні підрахунки на витрати, тариф по місту знизили лише на гривню. Зараз від обходиться в 6 гривень.

«Ціна на проїзд в маршрутці підросла, коли різко подорожчав долар. Перевізники заговорили, що їм стало не рентабельно возити людей за 5 гривень. Зараз долар впав, до того ж показника, який був при старому тарифі, але квиток все рівно погодились знизити в ціні лише на гривню. Добряче заробляють на людях при будь – яких обставинах», – каже місцева Ірина Довганик.

Схожі новини