Жителі Новояворівська самотужки залатали ями цеглою | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Жителі Новояворівська самотужки залатали ями цеглою
21 Лютого, 20:36
logo-black

Жителі Новояворівська самотужки залатали ями цеглою

Тетяна Пасічник

Ілля Чигір з Новояворівська разом зі своїм братом та другом полатали ями на вулиці Юрія Липи. Зробили це у незвичний спосіб – цеглою. Однак місцеві мешканці задоволені. Кажуть, тепер вулиця виглядає веселішою.

“Була цегла, причіп і ями – от і вирішили, що треба діяти. На цій вулиці ми живемо, тому далеко йти не довелося, – розповідає Ілля. – Ми спочатку залатали одну велику яму і спостерігали за нею два тижні. Побачили, що цегла чудово підходить для такої справи. Дощ не вимив її, сніг також. Ще й машин багато їздить, але цегла не осіла”.

Перехожі на такі зміни реагували дуже позитивно.

“Йшли, показували “клас”, усміхалися. Деякі зупинялися, щоб подякувати за такі дії, – каже. – Але тішились не всі. Місцева влада дуже негативно відреагувала. Придумували різні аргументи, чому не треба цього робити. Коли ми не послухались і почали ремонт, то до нас на вулицю одразу приїхав заступник мера. Наполягав, аби ми припинили”.

Чиновник переконував, що навесні мерія планує ремонтувати цю ділянку, тому самостійно нічого не варто робити. Хлопець каже, такі обіцянки містяни слухають вже давно.

“Людям набридло провалюватись у ями кожного разу.  Якщо ніхто не докладає зусиль, то робимо те, що можемо самостійно. Якщо і надалі цю дорогу не зроблять, то діятимемо рішучіше. Місцеві водії згідні скинутись коштами, щоб поремонтувати цю дорогу нормальним методом. Ще поки надіємось, влада нас почує”.

Фото: Андрій Михалевич

Відео