Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“У літі лише одружився”: у зоні ООС загинув військовий з Дрогобича
22 Листопада, 16:10
logo-black

“У літі лише одружився”: у зоні ООС загинув військовий з Дрогобича

Сьогодні, під час виконання службових обов’язків в ООС, загинув командир батареї, старший лейтенант 24-річний Богдан Шацький. Офіцер служив у Дрогобицькій військовій частині А1108. Сам родом із Хмельниччини, села Михля, Ізяславського району.

Про смерть молодого офіцера повідомило командування військової частини.

«Командування та особовий склад військової частини А1108 висловлює щирі співчуття з приводу загибелі воїна. Розділяємо скорботу рідних і близьких та глибоко співчуваємо важкій втраті. Інформація про те, коли Захисника привезуть до Хмельницького і коли відбудеться похорон, буде повідомлено пізніше».

screenshot_20191122-1449522

“Богдан дуже добрий хлопець, отримали цю сумну звістку і досі не можемо прийти до себе. Тільки одружився літом. Справляли весілля у Львові. Там і жили, Богдан служив в Дрогобичі. Що саме сталося, ще достеменно не знаємо. Шкода дуже, зовсім молоденька дружина залишилась, батьки, брат. Не встиг обзавестись дітьми”, – розповідає мешканка Михлі Наталя Риженкова.

У селі кажуть, що хоронитимуть загиблого військовослужбовця на місцевому кладовищі.

Хто має бажання матеріально підтримати родину загиблого, прохання переказувати кошти на банківську карту дружини Шацька (Дума) Христина – 5168 7453 2197 0342.

  • 0
  • 8096
Схожі новини