Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У п‘ятьох гравців львівського футбольного клубу виявили коронавірус
07 Вересня, 19:49

У п‘ятьох гравців львівського футбольного клубу виявили коронавірус

За результатами проведеного ПЛР-тестування у п’яти гравців та медпрацівника футбольного клубу «Рух» виявили коронавірус. Як повідомляє медіа-центр клубу, дирекція УПЛ прийняла рішення перенести матч 2-го туру FAVBET Ліги «Рух» – Шахтар» на 23-тє вересня. 

Санітарна служба Львівської області провела у клубі епідеміологічне розслідування. За його результатами санслужба Львівщини рекомендує відмінити всі спортивні збори команди до завершення інкубаційного періоду (14 днів з дня останнього незахищеного контакту) та від’ємних результатів ПЛР дослідження. 

«Спершу коронавірус виявили у двох футболістів. У цих гравців впродовж двох днів була підвищена температура. В четвер, 3-го вересня, усі футболісти, тренерський штаб та персонал «Руху» знову здали ПЛР-тести. Згідно з отриманими результатами, коронавірус виявили ще у трьох гравців та одного медпрацівника клубу. Усі інфіковані пройшли обстеження за допомогою додаткових інструментальних методів, перевірили легені на КТ. Інфіковані через п’ять днів після зникнення останніх проявів коронавірусу знову пройдуть тестування на наявність COVID-19», — розповів лікар «Руху» Михайло Проців.

Схожі новини