У п’яти школах Львівщини діти навчатимуться дистанційно: через відсутність укриттів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У п’яти школах Львівщини діти навчатимуться дистанційно: через відсутність укриттів
30 Серпня, 15:39
logo-black

У п’яти школах Львівщини діти навчатимуться дистанційно: через відсутність укриттів

Починаючи з нового навчального року на Львівщині учні 5 шкіл навчатимуться дистанційно через відсутність укриттів. Про це під час брифінгу повідомив директор департаменту освіти та науки Львівської ОВА Олег Паска.

За його словами, мова йде про невеличкі школи переважно у селах, де навчаються 25-40 учнів.

 

 

«Якщо немає належних укриттів, тоді є вимога, щоб забезпечити дистанційне навчання з першого вересня. Для цього ЛОВА, починаючи з 2020 року, коли почався ковід, активно навчала вчителів працювати з дистанційними платформами», – зазначив Олег Паска.

До слова, нещодавно начальник Львівської ОВА Максим Козицький повідомив, що в області є 7 шкіл, які не вийдуть на очну форму навчання через відсутність укриттів.

Однак, за словами Олега Паски, дві школи вийшли із цього списку, оскільки один із навчальних закладів закрився, а в іншому вдалось облаштувати сховище.

Водночас у інших п’яти школах укриття не змогли зробити через брак фінансів.

«Щодо того, чому не облаштували укриттів. Кожна громада рахує власні кошти. І коли є вибір зробити укриття для школи, де є 1000 учнів чи де є 40 учнів, вони змушені в силу обмежених ресурсів здійснювати цей вибір. Це перше. І друге, відповідно до порядків, які затверджені Кабінетом міністрів, кількість учнів в цих школах не дозволяє скерувати субвенцію на укриття, саме на такі маленькі школи», – зазначив він.

Відтак учні у цих школах навчатимуться на дистанційно.

Відео