У Парламенті привітали 24 бригаду з 20-літнім ювілеєм (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Парламенті привітали 24 бригаду з 20-літнім ювілеєм (ВІДЕО)
07 Вересня, 15:27

У Парламенті привітали 24 бригаду з 20-літнім ювілеєм (ВІДЕО)

Під час останнього пленарного тижня у Верховній Раді народні депутати вітали воїнів легендарної 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила з ювілеєм. В сесійній залі майоріли прапори бригади та звучали слова подяки з трибуни.

Одна з найвідоміших механізованих бригад ЗСУ, 24 ОМБр, яка базується у Яворові, 1 вересня відзначала 20 років з моменту створення. Воїни цієї бригади безупинно захищають Україну від ворога з 2014 року, після першого вторгнення росії в Україну.  Сьогодні 24 бригада – один з найбільш боєздатних підрозділів ЗСУ, а на її базі також утворили декілька «важких» батальйонних тактичних груп. Зараз «королевичі» на Донеччині продовжують примножувати втрати ворога та виборювати перемогу України.

«Гордість та захоплення відважними воїнами, які з 2014-го захищають кожного з нас. Вічна памʼять Героям бригади, які віддали свої життя за Україну! Маємо памʼятати, якою дорогою ціною сьогодні маємо можливість працювати на своїх робочих місцях та кому дякувати за кожен сантиметр відвойованої української землі. Це відважні воїни бригади, а також комбриги Олександр Павлюк, Анатолій Шевченко, Валерію Гудзь, Сергій Поступальський, Роман Мамавко, Іван Голішевський», – зазначив у привітанні з трибуни Верховної Ради народний депутат Павло Бакунець.

Окрім слів привітань, у сесійній залі Парламенту розгорнули прапор 24 бригади. Це синьо-жовтий стяг з шевроном бригади – щитом, на якому зображений лев на зелено-червоному тлі з написам «Milites Regum» (з латини: «військо короля»).

Додамо, що у 2004 та 2017 роках 24 ОМБр визнана найкращою бригадою в Західному оперативному командуванні, а 2005 року – найкращим підрозділом Сухопутних військ ЗСУ.

Відео