Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У партії «Слуга народу» повідомили про нових керівників, кандидатів-мажоритарників та коаліцію
28 Травня, 07:41

У партії «Слуга народу» повідомили про нових керівників, кандидатів-мажоритарників та коаліцію

Головою партії «Слуга народу» став Дмитро Разумков, керівником виборчого штабу партії Олександр Корнієнко, керівником діджитал напрямку – Михайло Федоров.

Про це повідомила на прес-конференції партії в Києві прес-секретар партії Тетяна Циба.

Разумкова обрали головою партії після того як попередній голова Іван Баканов обійняв посаду першого заступника голови СБУ.

Разумков є українським політтехнологом і одним з головних політичних консультантів Володимира Зеленського на президентських виборах 2019 року. У 2006-2010 роках був членом Партії Регіонів і вийшов з неї після перемоги Віктора Януковича на президентських виборах 2010. У 2010-2014 роках працював з Сергієм Тігіпком. Разумков є сином Юлії Мостової, головного редактора «Дзеркала тижня» та дружини Анатолія Гриценка.

«Наступний з‘їзд партії відбудеться 8 червня. На цьому з’їзді ми покажемо всіх кандидатів по мажоритарних округах, список партії та програму партії», – сказав Корнієнко.

У партії «Слуга народу» розповіли як будуть шукати та відбирати майбутніх кандидатів до списків партії на майбутніх виборах до Верховної Ради.

«Мене питають, а де ви візьмете людей… Ми людей знаходимо, дуже багато людей є наслідком волонтерської кампанії, у нас є більше 600 тисяч людей, які зареєструвалися під час президентської кампанії, ми їх підключаємо. Ми запускаємо проект “Ліфт” – ми хочемо зробити ремонт соціальних ліфтів, щоб вони запрацювали… На це у нас надалі спрямований процес комунікації з людьми, які можуть бути депутатами від партії “Слуга народу”. Ми запускаємо процес відбору, на жаль, у нас короткий термін. Тому американського праймерізу, на жаль, не вийде. Для процесу відбору необхідно 2 місяці, оскільки часу немає, вводимо трьохсторонню перевірку кандидатів: документальна перевірка, перевірка доброчесності, фахова кадрова оцінка, а четвертий рівень перевірки – “постпраймеріз”, тобто відкрита можливість коментувати кожного кандидата. Кандидати до партії мають подати анкету та концепти законопроектів, які вони хочуть реалізувати у ВР, також вони мають проговорити своє бачення роботи в комітетах ВР», – пояснив Корнієнко.

Корнієнко також заявив, що від політсили до Верховної Ради планує балотуватися актор студії «Квартал 95» Юрій Корявченков (Юзик), а також кілька учасників комік-шоу «Ліги сміху».

Про це він передає LIGA.net.

«Юзик збирається йти по одному з округів в Кривому Розі», – зазначив Корнієнко.

Першу п’ятірку списку так само визначать на з’їзді партії.

«З першою п’ятіркою: її буде визначати з’їзд в рамках чинного законодавства … І за великим рахунком, не настільки важливо, хто буде в першій п’ятірці, набагато важливіше ті цінності, підхід до державності, патріотизм і розуміння, навіщо ти туди йдеш , ніж твоє місце в списку», – пояснив Разумков.

«Слуга народу» хоче отримати однопартійну більшість у майбутній Верховній Раді за результатами дострокових виборів 21 липня.

«Ми плануємо не звертатися за допомогою ні до кого для формування коаліції. У нас є така програма максимум – сформувати коаліцію з однієї політичної сили. Це наші плани, наші мрії… 1 січня нас теж багато хто звинувачував у надмірній мрійності», – додав Корнієнко.

 

«Партії “Слуга народу” однозначно хотілося б взяти на себе одноосібну відповідальність. Якщо ж цього не вийде, партія буде розглядати пропозиції, які будуть відповідати її планам і програмі», – заявив представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук.

 

Фото: Сегодня

Схожі новини