У партії Зеленського розповіли про політичні плани та кандидатуру прем’єра | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У партії Зеленського розповіли про політичні плани та кандидатуру прем’єра
10 Червня, 08:33

У партії Зеленського розповіли про політичні плани та кандидатуру прем’єра

Першим завданням фракції партії «Слуга народу» у парламенті буде скасування депутатської недоторканності та впровадження конфіскації майна корупціонерів.

Про це заявив голова партії Дмитро Разумков.

Також серед завдань фракції у ВР буде запровадження механізмів відкликання депутатів, надання можливості громадянам впливати на рішення влади через референдуми та встановлення відповідальності для чиновників за незаконне збагачення.

Серед планів партії також – ухвалити закони, що посприяють інтеграції в ЄС і НАТО, та підтримають перезавантаження відносин із найближчими сусідами України на заході.

«Запровадимо найжорсткіші покарання за корупцію та розкрадання у Збройних силах і Міноборони, децентралізуємо та демонополізуємо оборонні держзакупівлі, встановимо видатки на оборону у розмірі не менше 5% ВВП», – зазначено у документі.

Також у партії планують створити систему інформаційної реінтеграції мешканців окупованих територій в Україну, запровадити гуманітарну політику, що сприятиме «культурному, громадянському та духовному об’єднанню громадян України», створити систему підтримки української мови та культури за допомогою фіскальних стимулів і пріоритетного державного фінансування.

«Скасуємо всі формульні ціноутворення на кшталт “Роттердам+”. Запровадимо державну стратегію оптимізації житлово-комунальних тарифів, проведемо демонополізацію ключових галузей економіки. Проведемо аудит державних функцій і скорочення держорганів. Ухвалимо стратегію поступового зменшення єдиного соціального внеску», – зазначено у програмі партії.

«Слуга народу» має намір провести всеукраїнський перепис населення та аудит системи соціального забезпечення, запровадити вибори за пропорційною системою з відкритими списками та е-голосування.

 

Кандидата на посаду прем’єр-міністра України буде представлено після парламентських виборів і формування коаліції.

Про це також заявив Дмитро Разумков.

«Сьогодні вести якісь переговори, розмовляти про те, хто буде прем’єром або міністром охорони здоров’я, енергетики або за іншими напрямками, ми не будемо. Це неправильно», – заявив Разумков.

 

Фото: Рубрика

Відео