У Перемишлянах продають завод за ціною трикімнатної квартири | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Перемишлянах продають завод за ціною трикімнатної квартири
31 Січня, 14:11

У Перемишлянах продають завод за ціною трикімнатної квартири

Регіональне відділення Фонду державного майна України у Львівській області оголосило тендер з продажу пакету акцій “Перемишлянського приладобудівного заводу “Модуль”, що на вулиці Галицька, 72, у райцентрі. Стартова ціна аукціону 1 млн 490 тис. грн.

Тендер оприлюднили на порталі Prozorro, пише «Вежа»

Пропонують придбати пакет акцій у кількості 5,9 млн штук. Це 24,7% всього статутного капіталу товариства.

«Сьогодні підприємство, на жаль, є збитковим, так як територія справді велика – 12 тисяч метрів та 4,5 га землі. На заводі працює лише директор, головний бухгалтер, токар та 4 охоронці, – розповідає директорка підприємства Тамара Шаповал. – До 2007 року мали статус ВАТ, самостійно володіли власними акціями. Далі, згідно з чинним законодавством, розпочалася приватизація. В результаті було викуплено 75% акцій. Зараз виставляємо на продаж ті 25% акцій, які належать Фонду державного майна України».

З початку створення заводу на ньому виготовляли гвинти, шурупи та інші деталі. З роками перейшли на монтаж та виготовлення мікромодулів. Відкрили цех з виготовлення друкованих плат. У 2007 році розпочали виготовляти блоки живлення до телевізійних антен. Зараз основним видом діяльності компанії є виробництво кріпильних виробів. Підприємство займається пресуванням, штампуванням, профілюванням листового металу, обробкою металів та нанесенням покриттів на метали. Виконує основні технологічні процеси для машинобудування. Займається орендою і управлінням власною або орендованою нерухомістю.

«Будівля заводу потребує реконструкції, зокрема заміни даху. Щороку, готуючись до зими, ми його ремонтуємо, латаємо, однак довго покрівля так не протягне, треба зробити капітальний ремонт», – пояснює директор.

Згідно даних Youcontrol станом на 1 грудня 2018 року підприємство має податковий борг у розмірі 219 тисяч гривень. За останні 3 роки завод фігурував в 11 кримінальних справах, має 29 відкритих виконавчих проваджень. Зараз на ньому працює 6 людей.

49,4% акцій заводу “Модуль” належать ТОВ “Зубра-Центр”, що займається орендою і управлінням нерухомісті. Ще 24,7% акцій має у власності Адольф Марковський, кінцевий бенефіціар, власник цього заводу та в минулому його дочірнього підприємства “Модуль-2”. Державі в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України у Львівській області належить четверта частина акцій – 24,7%, яку зараз і хочуть продати.

Відео