У період планового карантину на підприємстві ЛКП «Лев» закликає брати тваринок на прилаштування | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У період планового карантину на підприємстві ЛКП «Лев» закликає брати тваринок на прилаштування
20 Грудня, 13:39

У період планового карантину на підприємстві ЛКП «Лев» закликає брати тваринок на прилаштування

З 1 до 10 січня наступного року у ЛКП «Лев» триватиме обов’язковий щорічний карантин. Як повідомили у Львівській міській раді, це необхідно, аби подбати про стерильність та чистоту усіх приміщень, транспорту, території й обладнання.

Під час карантину підприємство буде реагувати на ургентні випадки та приймати тварин, у випадку травм чи покусів. Натомість мешканців закликають брати собак та котів на перетримку і прилаштування.

«Ми не хочемо відпускати жодного хвостика на вулицю, адже наближаються морози, і пережити зимовий період безпритульним тваринкам дуже важко. Але ми змушені провести карантинні заходи на території підприємства, аби зменшити ризик інфекцій серед чотирилапих», – зазначили у ЛКП «Лев».

Працівники підприємства закликають кожного придивитися до тваринок на сайті lkplev.com в розділі «Адопція».

«Якщо ж ви не маєте можливості прихистити, але маєте бажання допомогти, візьміть когось з чотирилапих на перетримку в період карантину. Адже для них – це шанс на щасливе майбутнє», – додали у ЛКП «Лев».

Відео