Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«У перші дні пішов добровольцем»: загинув воїн з Самбірщини
11 Квітня, 17:42
logo-black

«У перші дні пішов добровольцем»: загинув воїн з Самбірщини

Поблизу Попасної у суботу, 9 квітня, загинув воїн із Самбірщини Микола Буцик. Чоловік мешкав у селі Верхній Лужок Стрілківської громади. Загинув внаслідок бойового зіткнення та масованого артилерійського обстрілу.

«Микола завжди дуже вірив в Україну. У перші дні війни, 25 лютого, зголосився добровольцем. Він завжди був активним, життєрадісним, прагнув змін на краще – був учасником Революції Гідності. Ще запам’яталось, як він казав, що нам пощастило жити в часі, коли можна бути дуже корисним для України», – розповідає LMN голова Стрілківської громади Микола Дрозд, який добре знав загиблого.

У листопаді чоловік відсвяткував 50-річчя. У воїна залишилась старенька мама. Інформацію про те, коли можна буде попрощатись з Миколою, оприлюднять згодом у Стрілківській громаді. 

Нагадаємо, сьогодні LMN також інформувала про смерть поблизу Попасної 23-річного мешканця Нового Яричева Дмитра Яремківа. На Сколівщині нині прощаються з 41-річним Юрієм Кіндратишиним. Чоловік загинув ще місяць тому на Київщині.

Схожі новини