Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У пів сотні шкіл Львівщини через грип зупинили навчання
29 Січня, 18:48

У пів сотні шкіл Львівщини через грип зупинили навчання

У 50 загальноосвітніх закладах Львівської області призупинили навчання через високу захворюваність на грип та ГРВІ серед школярів. Зокрема, на карантин пішли учні у всіх школах Золочівського району, Дрогобича, Стебника, а також у Красненській школі Буського району та у молодших класах Лапаївської школи Пустомитівського району. Також на карантин ідуть дві львівські школи, передає Zaxid.net.

У школах Дрогобича та Стебника призупиняють навчально-виховний процес з 30 січня до 3 лютого. У п’ятьох навчальних закладах кількість відсутніх учнів через грип та ГРВІ становить понад 20-25%. Це свідчить про перевищення епідемічного порогу. У понеділок, 3 лютого, планують провести моніторинг. Якщо ситуація не поліпшиться, припинення навчально-виховного процесу продовжать до 10 лютого.

З 28 січня призупинено навчання у молодших класах Лапаївської школи Пустомитівського району, з 29 до 31 січня – у 42 школах Золочівського району. З четверга, 30 січня, на карантин підуть школярі Красненської школи Буського району.

«Наразі в області не зафіксовано перевищення епідпоргу захворюваності на грип та ГРВІ. Моніторинг захворюваності серед дітей продовжується. Загалом в області є 1145 шкіл», – передає департамент охорони здоров’я ЛОДА.

Як повідомили у Львівській міськраді, з 30 січня призупинить навчання школа №33 на вул. Шевченка. Лист про призупинення навчання з 30 січня до 3 лютого до мерії подала також школа №53 на проспекті Чорновола. З понеділка карантин у цих школах можуть продовжити.

Інші школи наразі не звертались про закриття. Відсоток відсутніх дітей у школах Львова наразі не критичний – 9%.

За даними центру громадського здоров’я, за минулий тиждень в Україні на ГРВІ захворіли понад 180 тис. людей, понад 60% з яких – діти. За тиждень зареєстровано чотири летальні випадки внаслідок грипу. Пік заворюваності прогнозують на кінець січня-початок лютого.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини