Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Польщі на благодійному концерті зібрали 500 тис доларів та 3 млн злотих для України (відео)
22 Березня, 16:46

У Польщі на благодійному концерті зібрали 500 тис доларів та 3 млн злотих для України (відео)

Майже 500 тисяч доларів та 3 мільйони злотих допомоги зібрали на благодійному концерті “Разом з Україною” у Польщі. Він відбувся 20 березня у місті Лодзь.  Серед інших артистів на сцені виступила почесна амбасадорка фонду «Я не один» Jerry Heil.

“Спільними зусиллями організаторам концерту вдалося зібрати майже 500 000$, які будуть відправлені на допомогу Україні! Пишаємося!”, – кажуть у Гуманітарному хабі “Я не один”.

Усі зібрані гроші будуть передані Польській Гуманітарній Акції, яка проводить широкомасштабні заходи з надання допомоги Україні.

“Вдячний полякам за те, що дружба наших країн і в горі, і в радості. Вмикайте: це чуттєво, красиво і дуже емоційно сильно. Скоро Україна переможе, ми відбудуємось і повернемо переможні, звитяжні концерти територією нашої країни”, – прокоментував Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики.

Додамо, Гуманітарний хаб «Я НЕ ОДИН» – це колаборація великого бізнесу, ІТ-сфери, логістичного сектору з ключовими державними органами влади та найбільшими гуманітарними фондами зі всієї України.

Усі вони обʼєднались, щоб зміцнити сили у боротьбі із ворогом. Та добрих справ забагато не буває, війна триває, а потреби – зростають. Тому запрошуємо до співпраці іноземні та українські волонтерські організації, логістичні компанії, міжнародних донорів.

Схожі новини