Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Польщі припинив діяти стан епідемії коронавірусу
16 Травня, 14:51

У Польщі припинив діяти стан епідемії коронавірусу

З 16 травня у Польщі припинив діяти стан епідемії коронавірусу, його замінено на стан епідемічної загрози. Про те, що стан епідемії COVID-19 буде скасовано в середині травня, уряд Польщі інформував наприкінці квітня, повідомляє «Укрінформ».

Віцеміністр здоров’я Вальдемар Краска навів епідемічні дані, які свідчать про те, що загроза, пов’язана з коронавірусом, минула. Він зазначив, що за останню добу зафіксовано 95 нових випадків зараження коронавірусом. У лікарнях зараз перебуває 981 хворий на COVID-19, а 51 пацієнт користується апаратами штучної вентиляції легень.

Вальдемар Краска нагадав, що в момент піку пандемії в лікарнях одночасно перебувало понад 30 тисяч хворих.

«Але треба пам’ятати, що скасування стану епідемії не означає скасування епідемії, адже жоден міністр у світі не в змозі зробити це своїм рішенням. Епідемія все ще залишається з нами, хоча вона поступово наближається до ендемії, що в Польщі, мабуть, найкраще ілюструє грип», – повідомив Недзельський.

Він зазначив, що жовтий сигнал світлофора щодо загрози пандемії COVID-19 продовжує світити. Міністр закликав громадян країни бути відповідальними, носити маски у місцях значних скупчень людей, а також вакцинуватися проти коронавірусу.

Як повідомлялося, стан епідемії COVID-19 у Польщі було запроваджено 20 березня 2020 року.Від початку пандемії COVID-19 від коронавірусу у Польщі померли понад 116 тис. осіб.
Схожі новини