Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Польщі троє українців підпалили курячу ферму
05 Жовтня, 11:22

У Польщі троє українців підпалили курячу ферму

Трох громадян України, 23, 29 та 42-х років, затримали за підпал господарських споруд на території куриної ферми в повіті Жирардів (Мазовецьке воєводство).

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт місцевої поліції, інцидент стався в другій половині дня минулої неділі, 3 жовтня.

Трьох чоловіків, які перелізли через огорожу на територію ферми, а один із них підклав вогонь під сарай, зареєстрували камери спостереження. Завдяки цьому, невдовзі усіх затримали неподалік. Виявилося, що всі вони були п’яними. У кожного було близько 2-х проміле алкоголю в крові.

polshcha-2
polshcha-5

Більше того, один із громадян України – колишній працівник куриної ферми. Він досконало орієнтувався на території і навіть сам поінформував власника про пожежу. У свою чергу власник ферми після появи на місці подій розповів поліцейським про пограбування його магазину невідомими. Після співставлення прикмет виявилося, що злочинцями були двоє інших громадян України, які брали участь у підпалі ферми.

Тепер трьом українцям загрожує до 5 років позбавлення волі. Якщо під час слідства виявиться, що заподіяна ними шкода принесла більш серйозні збитки постраждалій стороні, то загрожувати може навіть до 10 років тюрми.

 

polshcha-4
polshcha-3
  • 0
  • 5410
Схожі новини