Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Польщі на фермі померла молода українка, яка народила недоношену дитину
09 Травня, 12:58

У Польщі на фермі померла молода українка, яка народила недоношену дитину

У Польщі за нез’ясованих обставин загинула 25-річна сезонна працівниця з України. Майже через два тижні після смерті жінки в одному з колодязів знайшли тіло її недоношеної дитини. У п’ятницю, 8 травня, відбувся розтин знайденого тіла, повідомляє Zaxid.net.

За інформацією місцевого сайту новин gostynin24.pl, 25 квітня на одну з ферм у містечку Чижев (Czyżew) на північному сході Польщі, викликали медиків до однієї із працівниць. Після прибуття лікарі констатували смерть жінки від втрати крові у ділянці матки. За інформацією телебачення TVP, у жінки на шостому місяці вагітності відбулись пологи. Вона народила у домашніх умовах без допомоги лікарів та померла від втрати крові. З того часу поліцейські намагались знайти новонароджену дитину.

5 травня, майже через два тижні після цього інциденту, місцеві жителі поскаржились на те, що вода у їхній криниці має різкий неприємний запах. Фахівці, котрі прибули на місце події, виявили у криниці тіло дитини, що вже почало розкладатись. Відтак розтин тіла, запланований на п’ятницю, повинен показати, коли померла дитина: до народження чи після. Поки що прокуратура не оприлюднила результати розтину тіла немовляти.

У процесі розслідування кримінальної справи за цими фактами з’ясувалося, що померла дівчина проживала в одній кімнаті зі своєю матір’ю, яка не знала про вагітність доньки. Також про вагітність українки не знали і її колеги по роботі. За інформацією правоохоронців, на фермі, де працювала 25-річна сезонна працівниця з України, працює «достатньо багато людей» і ніхто, включно із власником ферми, не здогадувався про її вагітність.

 

Схожі новини