“У Польщі їм платять більше…” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“У Польщі їм платять більше…”
05 Листопада, 10:33

“У Польщі їм платять більше…”

Марта Занюк

У Львові критично бракує водіїв на нові автобуси

Львів оновлює громадський транспорт. Місто вже отримало більше півсотні нових автобусів. Проте водіїв для них катастрофічно бракує. Зараз у місті  є 58 нових автобусів МАЗ, а водії є лише для 43.

На кожен автобус потрібно мінімум 2 людини, тому знайти 300 водіїв дуже складно, – розповів “ЛМН” заступник директора Львівського комунального АТП-1 Олександр Струтинський

Вакансії на посаду водіїв розміщують і у медіа, і у інших автобусах. Працівникам обіцяють повний соціальний пакет та зарплату залежно від кількості робочих годин.

“В нас бракує водіїв, тому що за кордоном на такій посаді вони отримують набагато більше, ніж в Україні”, – зазначив Олександр Струтинський.

Щодня на співбесіду приходить 2-3 людей. Минулого тижня в один день на співбесіду прийшло троє охочих, але водночас двоє подало на звільнення.

До речі, схожа ситуація з браком водіїв була, коли у Львові придбали 65 “Електронів”.  Повну кількість людей вдалося набрати лише через три місяці.

Нагадаємо, Львів отримає цього року 100 автобусів МАЗ та 50 Електронів. Частина автобусів вже працюють на маршрутах.

Крім того, у місті оновлюють електротранспорт: закупили німецькі трамваї та незабаром оголосять тендер на низькопідлогові тролейбуси.

Відео