У Польщі загинув мешканець Жовківщини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Польщі загинув мешканець Жовківщини
06 Лютого, 17:15
logo-black

У Польщі загинув мешканець Жовківщини

 Антоніна Скляренко

25-річного Юрія Шая із села Перемивки Жовківського району знайшли мертвим у польському місті Сосновец. Спочатку польська сторона повідомляла про самогубство, але зараз розглядає і інші версії.

«В селі говорять про цей випадок, кажуть, що випав з вікна у Польщі. Їздив туди на роботу. Але на самогубство мало схоже. Бо не залишив жодної записки. Та й причин вбивати себе не мав. У нього дружина, двоє малих дітей, 5 і 7 рочків. У нас живуть його батьки. А він сам одружився і переїхав мешкати в Куликів. Порядний і добрий хлопчина. Хату будував», – розповідає телефоном LMN місцева мешканка Галина.

Трагедія трапилась в ніч на 3 лютого. Проте чоловіка в Україну ще не привезли. Польська сторона досі вивчає всі обставини смерті українця. Є припущення, що Юрія вбили, а потім викинули з вікна.

«Кажуть, що жив з якимись донецькими хлопцями там в Польщі. Може, конфлікт між ними виник. Можливо, вони і причетні до його смерті. Зараз ще нічого не відомо. Лише, що чоловіків, з якими жив, затримали. Навіть батьки не знають, що трапилось достовірно. Сестра його поїхала в Польщу за тілом, але щоб привезти його в Україну, треба більше 3-х тисяч доларів. Родичі зараз збирають гроші, бо то для них велика сума», – додає жителька села.

Рідні Юрія Шая просять небайдужих допомогти зібрати необхідну суму для перевезення тіла з Польщі в Україну.

Номер картки сестри — 4149 4978 4865 7500 “ПриватБанк”, Замінська Юлія Євстахіївна.

Фото: ілюстративне.

Відео