У понеділок Львів проведе в останню дорогу Дмитра Демського – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У понеділок Львів проведе в останню дорогу Дмитра Демського
30 Квітня, 13:37

У понеділок Львів проведе в останню дорогу Дмитра Демського

Завтра, 1 травня, Львів попрощається з Дмитром Демським, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це розповіли у Львівській міській раді:

«Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі».

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Дмитро Демський (08.11.1985-24.04.2023). Львів’янин. Навчався у Середній загальноосвітній школі №92 міста Львова. Здобував освіту у колишньому Львівському технікумі залізничного транспорту.

У мирний час працював у Львові та за кордоном у будівельній сфері. Захоплювався рибальством, у ранньому віці займався футболом та дзюдо, особливо любив тварин. Обожнював проводити час із дітьми, був винятково талановитим у питанні ведення господарства.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся на Батьківщину та добровольцем вступив до лав Національної гвардії України. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у складі 14-ї бригади оперативного призначення імені Івана Богуна Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

У Дмитра Демського залишилися мама, дружина та двоє синів.

 

Відео