У пораненого бійця АТО лікарка вимагала 8 тисяч доларів хабаря | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У пораненого бійця АТО лікарка вимагала 8 тисяч доларів хабаря
02 Червня, 17:09

У пораненого бійця АТО лікарка вимагала 8 тисяч доларів хабаря

СБУ викрила медика Львівського обласного госпіталю ветеранів, який розташований у Винниках, біля Львова у вимаганні хабарів. Лікарка поминалася грошей у учасників АТО/ООС, натомість обіцяла оформлення інвалідності.

«Оперативники спецслужби встановили, що корупційна схема працювала ще на етапі формування первинних документів. За свої «послуги» зловмисниця встановила різні розцінки. Зокрема, задокументовано, що вона оцінила зміну групи інвалідності пораненому бійцю у $8 тис», – розповіли у СБУ.

Правоохоронці затримали жінку «на гарячому», якраз, коли вона отримувала всю суми неправомірної вигоди від учасника бойових дій.

«У ході санкціонованих слідчих дій за місцями роботи та проживання зловмисниці правоохоронці виявили папки з документами бійців АТО та чорнові записи, – додають у Службі Безпеки. – Затриманій планується повідомити про підозру у вчиненні злочину за статтею «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою».

Зараз правоохоронці готують клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу та перевіряють причетність інших посадових осіб госпіталю, військового комісаріату та МСЕК Львова до цієї справи.

 

Відео