У потязі до Перемишля львівські прикордонники виявили 9 псевдостудентів (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У потязі до Перемишля львівські прикордонники виявили 9 псевдостудентів (ВІДЕО)
25 Червня, 20:02

У потязі до Перемишля львівські прикордонники виявили 9 псевдостудентів (ВІДЕО)

Прикордонники Львівського загону викрили дев’ятьох псевдостудентів у потязі до Польщі. За фактами використання підроблених документів прикордонники поінформували правоохоронців, яким і передали порушників закону, інформують у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби.

Дев’ятеро чоловіків, віком від 21 до 27 років, надали інспекторам прикордонного контролю документи про навчання у Польщі та Литві. Після перевірки прикордонники встановили, що документи – підроблені, – інформують тут.

Також у мобільних телефонах «студентів» охоронці кордону виявили повідомлення, які підтверджують фіктивність документів про навчання. Зокрема в листуваннях з «конторою незаконних подорожей» організатори просили рекомендувати їх послуги іншим. За попередніми даними вартість пакета документів сягала від 500 до 2 000 доларів  США.

Загалом з 24 лютого охоронці держрубежу Львівського загону скерували до Нацполіції 310 повідомлень про підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів. За вчинення цього правопорушення 118 особам оголошено підозри, відносно 8 порушників винесено судові рішення.

Відео