Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У програмі «Кварталу» висміяли рух SaveФОП після візиту підприємців на концерт студії (ВІДЕО)
26 Грудня, 09:25

У програмі «Кварталу» висміяли рух SaveФОП після візиту підприємців на концерт студії (ВІДЕО)

Студія “Квартал 95” висміяла протестувальників руху SaveФОП, які кілька днів тому прийшли до палацу “Україна”, де відбувався концерт “Вечірнього кварталу”. Тоді вхід до палацу охороняла значна кількість силовиків. Жарти щодо цієї ситуації прозвучали в ефірі шоу “Чисто News” виробництва студії “Квартал 95”.

“22 грудня під час знімання новорічного концерту “Вечірнього кварталу” під будівлею палацу “Україна” протестували представники малого бізнесу. Тобто концерт був і в палаці, і поза його стінами”, – зазначив ведучий шоу.

Колега Казаніна Ірина Сопонару тонко натякнула, що учасники акції протестують за гроші. 

“Пікети ФОПів тривають вже декілька днів, і деякі з них уже заробили на мітингах більше, ніж їм пообіцяв Зеленський”, – сказала ведуча. 

Окрім того, додав Казанін, це перший випадок, коли на концерті “Кварталу” було менше людей, ніж надворі, зважаючи на карантинні заходи. 

Нагадаємо, 22 грудня у Києві протестувальники SaveФОП прийшли до Національного палацу мистецтв “Україна”, де відбувався концерт “95 Кварталу”.

На оприлюднених фото та відео видно, як сотні, а можливо й тисячі, правоохоронців стоять біля Палацу – відомо, що вони були там до приходу ФОПів-мітингувальників.

Схожі новини