Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У процесі подання заяв на польську візу відбулися зміни
07 Вересня, 09:15

У процесі подання заяв на польську візу відбулися зміни

Відтепер під час передоплати сервісного збору у відділеннях “Кредобанку” чи “Ідея банку” з метою реєстрації до пункту прийому візових анкет, клієнти мають сказати, як саме будуть подавати документи. Вони можуть прийти до пункту прийому або надіслати туди документи через “Нову пошту”. Про це повідомляє Пункт подачі візових анкет Польщі.

Якщо ви зазначите, що будете подавати документи на візу безпосередньо у пункті прийому візових анкет вам буде автоматично призначена дата та година реєстрації. Вам зателефонують для підтвердження дати реєстрації. Після цього у вас також є можливість відправити документи поштою.

У випадку, якщо ви будете подавати документи на візу через “Нову пошту”, ви можете одразу надсилати повний пакет документів до пункту прийому. Вам не потрібно чекати на дзвінок. Оскільки дата та година реєстрації не назначається.

Зазначимо, що термін дії банківської квитанції 90 днів з дня здійснення оплати в банку. Тому подача документів поштою можлива не пізніше, ніж 90 днів з дня здійснення оплати в банку.

Фото: city-izyum.

Схожі новини