Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Пустомитах господарі дадуть 1000 гривень винагороди тому, хто знайде їхнього собаку
17 Липня, 12:19
logo-black

У Пустомитах господарі дадуть 1000 гривень винагороди тому, хто знайде їхнього собаку

Софія Мінджоса

Надія Тарнавська з Пустомит вже тиждень розшукує свого собаку. По всьому місту висять оголошення з фотографією Боя. Кожен містянин знає про згубу.

«Я побачила в Фейсбуці, що люди знайшли в себе на городі хворого собаку. Він був вже при смерті, лежав накритий травою, весь в хробаках. Я одразу вирішила, що заберу його додому і поставлю на ноги, – каже LMN Надія Тарнавська. – Тиждень Бой лежав під крапельницею, ми возили його по лікарях. Він був в жахливому стані, мав конвульсії. Тільки Бой почав ходити, добре їсти, як вийшов через хвіртку і не повернуся. Я тоді прийшла додому дати йому їсти і забула її закрити».

Собаку шукали навіть за допомогою квадрокоптера, але результату жодного. Жінка каже, що вже втратила надію знайди свого улюбленця.

«Він дуже кволий зараз, не орієнтується в просторі, мабуть, лежить десь в траві, – каже жінка. – До мене дзвонять люди і кажуть, що бачили Боя. Я вже і на автомобілі, і на велосипеді виїжджала, але поки добиралася, то його вже не було. Я сказала, що тому, хто знайде собаку, дам тисячу гривень винагороди, і тут мені почали дзвонити аферисти. Кажуть: «Скиньте гроші на картку і ми одразу віддамо вам пса».

Собака не агресивна, на шиї має червоний ошийник. Усіх, хто бачив Боя, Надія просить телефонувати за номером 0687110707.

Фото: Надія Тарнавська

Схожі новини