У Раві-Руській викрили подружжя, яке хотіло перевезти ухилянта у багажнику – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Раві-Руській викрили подружжя, яке хотіло перевезти ухилянта у багажнику
10 Травня, 16:10

У Раві-Руській викрили подружжя, яке хотіло перевезти ухилянта у багажнику

У пункті пропуску «Рава-Руська» митники викрили подружжя, яке намагалось незаконно вивести за кордон чоловіка призивного віку. Свої «послуги» вони оцінили у 3 тисячі доларів США.

Про це повідомили у ДПСУ.

«У пункт пропуску «Рава-Руська» на виїзд до Польщі прибув мікроавтобус «Фольксваген». Під час заїзду для проходження контролю прикордонний наряд перевірив кількість осіб, які слідували через державний кордон, про що здійснив відмітку у контрольному талоні. Як з’ясувалося згодом автівкою до сусідньої країни їхало подружжя з Львівщини», – йдеться у повідомленні.

35-9
36-13

Під час контролю 35-річна пасажирка вийшла з автомобіля до вбиральні. Водночас, «таємний» пасажир, який ховався у багажнику, зайняв її місце в автівці. Відтак, порушники змогли пройти перевірку з кількості осіб під час огляду транспорту засобу.

Потім подружжя пройшло прикордонний контроль, а після повернення в авто жінка виправила кількість осіб у контрольному талоні. Проте, під час проби виїзду в Польщу їх зупинили прикордонники.

Правоохоронці встановили, що за 3 тисяч доларів США подружжя погодилось перевезти через кордон чоловіка призивного віку.

Під час обшуків за місцем проживання подружжя, правоохоронці правоохоронці знайшли та вилучили: грошові кошти, банківські картки, копії документів та документи з ознаками підробок, мобільний термінал та сім карти.

Чоловіка призивного віку не пропустили за кордон, його притягнули до адміністративної відповідальності. Водночас, щодо подружжя, то митники направили повідомлення про їхні дії до поліції.

Відео