У реанімації рятують тримісячне немовля: львівський ОХМАТДИТ готують до напливу дітей з коронавірусом | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У реанімації рятують тримісячне немовля: львівський ОХМАТДИТ готують до напливу дітей з коронавірусом
19 Жовтня, 15:22

У реанімації рятують тримісячне немовля: львівський ОХМАТДИТ готують до напливу дітей з коронавірусом

Медики Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» рятують тримісячне немовля з коронавірусною інфекцією. Наразі дитина перебуває у реанімаційному відділенні на апараті штучної вентиляції легень. Про це сьогодні, 19 жовтня, під час брифінгу повідомив в.о. директора лікарні Богдан Мальований.

«Поки що в ОХМАДИТі перебувають 40 пацієнтів із підтвердженою коронавірусною інфекцією. Одна дитина – у вкрай важкому стані та підключена до апарату ШВЛ. Ще шестеро – з підозрою. Також є одна дитина, яка народжена від матері з підтвердженим Covid. Стан цієї дитини – середньої важкості», – розповів Богдан Мальований.

Станом на сьогодні Covid-відділення лікарні ОХМАДИТ було розраховане на 50 пацієнтів. Незабаром ліжкову мережу розширять до 120 ліжок.

«Лікарня ОХМАДИТ є єдиною на Львівщині, яка надає допомогу дитячому населенню з коронавірусом. Ми вирішили розшири ліжкову мережу. Плануємо розділити хворих: діти до трьох років, і діти після трьох років», – каже в.о. директора медзакладу.

Богдан Мальований зауважує, що симптоми коронавірусу в дітей схожі на грип: у хворих з’являється нежить, кашель та температура, яку важко збити. Також у дітей може виникати ускладнення – це важка пневмонія, втім вона піддається лікуванню.

Фото: ЛОДА

  • 0
  • 2018
Відео