Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У річку Дністер зливають нечистоти: підозрюють Миколаївський цементний завод і місцеву бойню
31 Липня, 14:44
logo-black

У річку Дністер зливають нечистоти: підозрюють Миколаївський цементний завод і місцеву бойню

Вікторія Ничта

У селі Розвадів на Миколаївщині невідомі зливають нечистоти у річку Дністер. Про це в одній із соціальних мереж повідомив місцевий рибалка. Зокрема чоловік написав, що після 20.00 із труб, які виходять на берег Дністра, витікає якась яскраво-червона рідина, та ще й із специфічним запахом.

 

67890258_2289612544428060_3611298628070539264_n

«Так, справді, така проблема є, – каже LMN голова Розвадівської ОТГ Роман Сидор. – Виїхавши на місце події, виявили кілька незаконних стоків. Власне, із них і справді витікає рідина невідомої якості. Правда, те, що вона червоного забарвлення, зафіксувати не вдалося, але таки стояв жахливий сморід. Чиї це труби, ми не знаємо, адже тягнуться вони із напрямку Миколаєва. Припускаю, що цю рідину можуть зливати із цемзаводу або із миколаївських очисних. Бо малі підприємства, які розташовані на території нашої промислової зони, не мають таких об’ємів стоків.»

 

Директор МКП «Миколаїводоканал» Віра Гичка стверджує, що там немає мереж підприємства.

 

«Думаю, що ці стоки взагалі незаконні, – каже Віра Гичка. – Тому, щоб з’ясувати, кому вони належать, треба  звертатися до правоохоронних органів і в екологічну інспекцію. А щодо рідини червоного кольору, то можу припустити, що вона стікала із місцевої бойні. Адже саме у цей час, знаю, у них забило каналізацію. Кров і фекалії не лише залили усе подвір’я бойні, а й утворили велетенську калабаню під мостом.»

 

 

Нагадаємо, аналогічна ситуація була два роки тому на території села Устя. Тоді сільський голова Ігор Мельник звертався в екологічну інспекцію, у правоохоронні органи, створював відповідну комісію, але так ніхто і не з’ясував, що і звідки виливалося у Дністер.

Місцеві жителі кажуть, що якщо проблема не зрушить із мертвої точки, то вони візьмуться за неї кардинально. Планують монтажною піною заповнити усі отвори труб.

 

Фото: з соцмережі

Фото основне: Вікторія Ничта

Схожі новини